Посольство КНР в Україні високо оцінило роботу групи компаній "Ти і право"

2019年使馆感谢信扫描件 00

Ми раді повідомити, що Посольство Китайської Народної Республіки в Україні черговий рік поспіль високо оцінило та відзначило роботу групи компаній «Ти і право» та особисто нашого керівника – Ленівського Руслана Володимировича!

Нюанси та процедура працевлаштування громадян КНР в Україні

     ukraina kitaj

Україна стає більш привабливою для іноземних фахівців. У 2018 році регіональними центрами зайнятості було видано більш як 7,5 тисяч дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, ще майже 4,5 тисяч дозволів було продовжено.  Нині кількість іноземців, які працюють на підставі відповідних дозволів, сягає 15,5 тисяч. З них майже тисяча – це громадяни Китайської Народної Республіки.

Урочиста відзнака «Ти і право» Ленівський Груп» на заході КТА

прием 3

17 жовтня 2019 року компанія «Ти і право» Ленівський груп» взяла участь у святковому заході, організованому Китайською Торгівельною Асоціацією з нагоди 70-ї річниці утворення КНР.

Компанія «Ти і право» Ленівський Груп» взяла участь у святкуванні 70-ї річниці утворення КНР

Ленивский Руслан Посольство КНР

 

24 вересня в Києві відбувся урочистий прийом, організований посольством КНР в Україні з нагоди 70-ї річниці з дня заснування Китаю.

“Збережемо дитяче життя!”

tuipravo charity

Адвокатське об’єднання “Ти і право” Ленівський груп” спільно з Китайською Торговою Асоціацією та китайськими компаніями «Леново», «Хунхуа», «Кофко агрі», а також «Українським банком реконструкції та розвитку» перерахувало кошти на закупівлю медичного обладнання для Центру катамнестичного спостереження на базі ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»  у м. Києві.

"Еко-Втор" продовжує роботу в рамках Меморандуму про взаємопорозуміння

fastiv 6

2 квітня представники виконавчого комітету Фастівської міської ради спільно із представниками Китайської Торгової Асоціації  та юридичної компанії «Ти і Право» Ленівський Груп» відвідали китайське підприємство «Еко-Втор» у Фастові. Під час зустрічі було проаналізовано хід виконання плану дій у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та ТОВ «Еко-Втор».

Сторінка 1 із 8