Для забезпечення нормального функціонування всієї системи міжнародних економічних відносин діє узгоджена між державами та іншими суб’єктами міжнародного права сукупність правових норм, правил і процедур. До 80-х років минулого століття спостерігалася інтернаціоналізація виробництва, коли національні економіки виступали як центри, що розвиваються самостійно. А на межі століть почалося формування нового транснаціонального системного управління світовою економікою зі своїми закономірностями правового регулювання.
Чи відомо Вам, яке місто – найбільше у світі за кількістю населення? Ймовірно, хтось скаже, що це Токіо, хтось відповість – Нью-Йорк. Однак правильна відповідь – Чунцін (重庆), місто на південному заході Китаю. Кількість мешканців міста давно перевищила 30-мільйонну позначку – світовий рекорд, який раніше належав Токіо. Сьогодні місто продовжує розростатись і зараз там вже живе понад 33 мільйони людей.
Дякуємо нашому китайському партнеру – компанії Huawei - за високу оцінку нашої професійної діяльності! Для нас велика честь отримати визнання такої шанованої компанії. Маємо глибоку надію на успішне продовження нашої багаторічної співпраці і в майбутньому!
Цьогоріч Китай став головним торговельним партнером України. Лише в першому кварталі 2019 року обсяги торгівлі між країнами зросли на 35,1% (і становили 2,6 млрд доларів), а загальна частка Китаю в зовнішній торгівлі України на початку 2019 року сягнула 10,6%. Таким чином у рейтингу країн, з якими Україна має найбільші обсяги торгівлі, Китай уперше випередив Росію та посів перше місце.
Нині КНР продовжує нарощувати інвестиційні проєкти в Україні. Зокрема, станом на початок року Китай здійснив загальних інвестицій в економіку України на суму понад 18 млн доларів.
Що шукає і водночас чого остерігається китайський інвестор в Україні, яким юридичним партнерам довіряє та що Україні варто зробити, щоб збільшити свою інвестиційну привабливість, – обговорили з заслуженим юристом України, представником Посольства КНР в Україні з юридичних питань та президентом українсько-китайської групи компаній «Ти і право» Русланом Володимировичем Ленівським.
Ми раді повідомити, що Посольство Китайської Народної Республіки в Україні черговий рік поспіль високо оцінило та відзначило роботу групи компаній «Ти і право» та особисто нашого керівника – Ленівського Руслана Володимировича!
Україна стає більш привабливою для іноземних фахівців. У 2018 році регіональними центрами зайнятості було видано більш як 7,5 тисяч дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, ще майже 4,5 тисяч дозволів було продовжено. Нині кількість іноземців, які працюють на підставі відповідних дозволів, сягає 15,5 тисяч. З них майже тисяча – це громадяни Китайської Народної Республіки.
© Copyright 2023 Ти і Право Використання матеріалів, розміщених на порталі "Ти і Право", дозволяється за умови посилання на www.tuipravo.info