Постанову Кабміну № 255 щодо посилення обмежень на період карантину сьогодні оприлюднено на урядовому порталі.

Нерухомість, яка належить на праві приватної власності фізичній особі - нерезиденту, надається ним в оренду виключно через фізичну особу - підприємця або юридичну особу - резидента (уповноважених осіб). Відповідні суб’єкти господарювання виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів.

 Міністерство охорони здоров'я затвердило єдиний протокол лікування коронавірусу на основі досвіду інших країн.

В Україні існує значна кількість відкритих для користування реєстрів та баз даних. Користувачам доступна можливість не лише перевірити онлайн – ліцензії, свідоцтва, довідки, сертифікати, а й, наприклад, упевнитись в надійності своїх контрагентів чи знайти потрібну інформацію в різних галузях економіки та бізнесу. Пропонуємо ознайомитися з нашим списком корисних реєстрів.

Ситуація, яку останнім часом ми спостерігаємо довкола пандемії коронавірусу, в черговий раз продемонструвала, наскільки актуальними та зручними є державні сервіси онлайн. При цьому, якщо раніше кожен сам обирав, чи витрачати декілька годин на бюрократичні процедури та черги, чи отримати послугу онлайн, - зараз карантин вибору не лишає.

Сторінка 1 із 142