«Лідер галузі 2015»- Компанія «ТИ І ПРАВО»

Компанія «ТИ І ПРАВО» завдяки визначним заслугам у своїй професійній діяльності стала лауреатом почесної нагороди «ПІДПРИЄМСТВО-ЛІДЕР» ЗА ПІДСУМКАМИ РЕЙТИНГОВОЇ ПРОГРАМИ НАГОРОДЖЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ ЕКОНОМІКИ. Ця нагорода не просто визнання високого економічного і соціального статусу Компанії «ТИ І ПРАВО» на загальнодержавному рівні. Це символ успішності та лідерства в галузі, грант за видатні досягнення в управлінні підприємством, соціальну активність, відкритість перед державою та чесні партнерські відносини.

Національний бізнес-рейтинг – це комплексна програма, що визначає лідерів економіки України виключно на основі актуальних офіційних даних статистики та об’єктивного автоматизованого зваженого ранжування за розгорнутою статистичною науковою методологією.

Співорганізаторами рейтингу є Міжнародний рейтинговий Союз національних бізнес-рейтингів, редакція каталогу «Торгово-промислова Україна» та Науково-інформаційний центр статистичних досліджень.

Колектив Компанії «ТИ І ПРАВО» вдячний Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу за визнання  внеску підприємства в розвиток України.

2015 UA Kov   Award

2015 UA Kov Award 1

Прочитано 1690 разів