XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”

kneu 11

26 вересня 2017 року у стінах КНЕУ відбулась XI Міжнародна наукова конференція “Китайська цивілізація: традиції та сучасність”.

Організаторами конференції виступили Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, Українська асоціація китаєзнавців, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Інститут Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Генеральним спонсором проекту виступила Компанія «Ти і Право».

IMG 2930

IMG 2929

Конференція стосувалась різноманітних питань, пов’язаних з дослідженням історії китайської цивілізації та сучасної моделі розвитку країни на світовій арені. На конференції провідні науковці України, КНР та інших країн представили доповіді, що стосувалися міжнародно-політичного, соціально-економічного розвитку Китаю, різних аспектів китайської культури, мовознавства та літературознавства.

IMG 2931

Особливу зацікавленість та жваву дискусію викликали питання культури гармонії сучасного суспільства, глобального лідерства та зовнішньоекономічної експансії Китаю, питання розвитку двостороннього українсько-китайського співробітництва в сферах інфраструктури, транспорту, безпеки в рамках китайської глобальної ініціативи «Один пояс, один шлях», а також розвиток інвестиційних і торгово-економічних відносин.

kneu 1

Для Компанії "Ти і Право" було великою приємністю взяти участь в XI міжнародній науковій конференції. Наша компанія сприяла і буде сприяти зміцненню українсько-китайських відносин та втіленню різноманітних спільних проектів, в тому числі в науковій площині. Ми вдячні представникам наукової спільноти та Посольства КНР в Україні за довіру!

 

{youtube}-gLvkdSOuy4{/youtube}

Прочитано 1494 разів