Руслан Ленівський: "Укренерго співпрацюватиме з найбільшим у світі електроенергетичним підприємством"

3N8A9067

За юридичної підтримки компанії «Ти і право» 22 травня відбулось підписання знакового Меморандуму про взаєморозуміння між Державним підприємством НЕК «Укренерго» та світовим енергетичним гігантом - китайською компанією China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd.

Як зазначила Перший заступник Міненергетики Тетяна Максимець, це має надати імпульс для прискорення запровадження проектів з розбудови інфраструктури електромереж в Україні.

Це, в свою чергу сприятиме підвищенню рівня енергетичної безпеки України та поліпшить конкурентноспроможність українського енергетичного сектору.

3N8A9081

Згідно з Меморандумом, сторони окреслили наміри про взаємовигідну співпрацю в напрямку розвитку електроенергетичного комплексу України та КНР, а також про продовження плідного діалогу у майбутньому.

3N8A9095

Для довідки:

Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

China Electric Power Equipment and Technology Co., Ltd. (СЕТ) - дочірня компанія китайської державної State Grid Corporation of China (Державна електромережева корпорація Китаю) - китайської електромережної компанії, що є найбільшою в своїй галузі в світі.

На внутрішньому ринку Китаю State Grid є монополістом з транспортування та продажу електроенергії. Спеціалізується на будівництві і експлуатації електричних мереж, як в самому Китаї, так і за кордоном.

Прочитано 1910 разів