Компанія «ТИ І ПРАВО» відзначена почесним званням «ЛІДЕР ГАЛУЗІ»

nagoroda1

З великою приємністю повідомляємо, що наша компанія вже третій рік поспіль стає лауреатом престижної нагороди LEADER OF THE BRANCH («Лідер галузі») – за видатні заслуги у своїй професійній діяльності та ефективну роботу.

Дана нагорода – це показник успішності та лідерства в галузі, соціальної активності та високої надійності, визнаний та підтверджений Національним бізнес рейтингом підприємств економіки (авторитетною рейтинговою організацією в країнах СНД та за його межами).

В основі рейтингу — офіційні статистичні дані та комплексне дослідження за понад 50 критеріями, серед яких – надійність, ефективність та динаміка. Результати рейтингової оцінки – це позитивний сигнал для партнерів та інвесторів, адже зайняте місце в рейтингу закріплює за підприємством імідж бізнес-партнера, якому довіряють.

nagoroda2

Ми постійно розвиваємо компанію, шукаємо ефективні рішення для наших Клієнтів, цінуємо якість та захищаємо чесні партнерські відносини. Сподіваємось, така позитивна оцінка стане для нас ще одним кроком на шляху до нових бізнес-проектів.

nagoroda4

Нагадаємо, 39-а Міжнародна бізнес-церемонія цьогоріч пройшла 23 серпня у Львові, де зібралися найуспішніші представники економіки - лідери ТОПів Національних бізнес-рейтингів України, Грузії та Казахстану, які успішно розвивають економіку і формують позитивний імідж своїх країн на міжнародній арені.

nagoroda3

Колектив Компанії «ТИ І ПРАВО» щиро дякує Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу за високу оцінку нашої компанії та визнання її внеску в розвиток України.

Прочитано 1651 разів