До назв юросіб встановили нові вимоги

Мін’юст виклав у новій редакції вимоги до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи (крім організації профспілки). Відповідний наказ № 1170/32622 зареєстровано 17.10.2018 р.

nazva tovВідповідно до вимог, великі та малі літери, використані в установчих документах та при заповненні заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, вважаються тотожними.

Назва юридичної особи береться у лапки та зазначається безпосередньо після організаційно-правової форми суб'єкта господарювання (крім органів державної влади, органів місцевого самоврядування, органів влади Автономної Республіки Крим, державних, комунальних організацій, закладів, установ).

Використання лапок у найменуванні юридичної особи не є ознакою для визначення тотожності найменувань.

Найменування відокремленого підрозділу має містити слова «відокремлений підрозділ» («філія», «представництво» тощо) та вказувати на належність до юридичної особи, яка створила зазначений відокремлений підрозділ.

Як і раніше, для написання найменування юридичної особи використовуються літери українського алфавіту (при написанні найменування укр. мовою) та літери латинського алфавіту (при написанні найменування англ. мовою), арабські та римські цифри, розділові знаки та символи.

Наказ набирає чинності з дня, що настає за днем опублікування.

Прочитано 743 разів