ЕЦП: перевірка терміну дії ключа

Перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого у Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС, можна онлайн.

Для цього потрібно здійснити наступні кроки::

Варіант перший – за допомогою онлайн-системи пошуку ІДД ДПС. 

 1. Спершу потрібно зайти на ресурс КН ЕДП ІДД ДПС. Далі – увійти в розділ "Пошук сертифікатів та СВС", після цього - натиснути"Пошук сертифікатів".
 2. Далі необхідно заповнити наступні поля:
 • "код ЄДРПОУ" - необхідно зазначити відповідно код ЄДРПОУ (для юридичних осіб);
 • "Реєстраційний номер облікової картки платника податків"– реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта у разі, якщо через релігійні переконання користувач в установленому порядку відмовився від реєстраційного номера облікової картки платника податків та має відповідну відмітку у паспорті (для фізичних осіб);
 • "УНЗР ІD картки"– унікальний номер запису у реєстрі ІD картки (для фізичних осіб).

Зверніть увагу, пошук сертифікатів користувачем може здійснюватися за одним або кількома реквізитами.

 1. Заповнивши відповідні реквізити, натисніть"Пошук". У вікні "Результати пошуку" буде зазначено відомості про початок та закінчення строку дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа.

Варіант другий - за допомогою безкоштовного програмного забезпечення "ІІТ Користувач ЦСК-1" (далі – Програма).

 1. Завантажити актуальну версію Програми, яка доступна на ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС за посиланням: Головна/"Отримання електронних довірчих послуг"/"Програмне забезпечення"/"Засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки – "ІТ Користувач ЦСК-1"/"Інсталяційний пакет "ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1 (версія:1.3.1.46)".
 2. У меню Програми натисніть посилання"Переглянути сертифікати".
 3. Із наведеного переліку сертифікатів оберіть свій сертифікат або, у разі його відсутності, додати його за допомогою кнопки"Імпортувати".
 4. Натисніть на вибраний сертифікат, двічі клацніть лівою кнопкою миші та оберіть пункт "Детальна інформація".
 5. У вікні, яке з’явилось, можна переглянути детальну інформацію про кваліфікований сертифікат відкритого ключа, у тому числі щодо терміну його дії. 
Прочитано 1802 разів